Dlaczego solarium natryskowe jest tak bardzo popularne?


Bardzo wiele osób marzy o pięknej opaleniźnie nawet w środku mroźnej zimy. Nic nie stoi na przeszkodzie temu, aby taki efekt uzyskać. Jak dowiadujemy się od przedstawiciela www.sunfxpolska.pl/ , bardzo wysoko cenionym rozwiązaniem jest w takim wypadku solarium natryskowe, które pozwala nie tylko na osiągnięcie efektu naturalnej opalenizny, to jeszcze działa bardzo korzystnie na skórę.

Do zabiegów w solarium natryskowym używa się specjalistycznych preparatów. Ich głównym celem jest oczywiście nadanie skórze kolorytu. Ponadto jednak wszystkie te preparaty nawilżają skórę i po prostu o nią dbają. Dzięki temu wygląda ona zdrowo, pięknie i jędrnie. Takiego efektu nie można było uzyskać w tradycyjnym solarium.

Solarium natryskowe pozwala ponadto na uzyskanie efektu zdrowej, opalonej skóry nawet przez osoby, które nie mogą z różnych powodów korzystać z solarium czy też kąpieli słonecznych. Mowa tu między innymi o kobietach w ciąży lub osobach o bardzo jasnej karnacji.

Obecnie solarium natryskowe można znaleźć w każdym dużym mieście. Usługę taką wprowadza do swojej oferty bardzo wiele salonów, a ceny w nich bywają różne.
 

Rodzaj usługi

Gabinet w Krakowie

Gabinet w Gdańsku

Całe ciało

130 – 150 zł

80 – 100 zł

Połowa ciała

80 – 100 zł

60 – 80 zł

Twarz, szyja

40 – 60 zł

30 – 50 zł

Twarz, szyja i dekolt

50 – 70 zł

40 – 60 zł